AM

Се прикажуваат сите 30 резултати

Прикажи 36 48 60

EMERTON SWEATSHIRT со капа 100% ПЕ 301486 /

1900 ден со ДДВ
Emerton Sweatshirt со капуљача од брендот на Стенсо. Материјал: 100% полиестер .  Модерен дизајн, удобен и функционален. V-neck пуловер, со

KARELA дуксер 100% полиестер сив /

1490 ден со ДДВ
Високо квалитетен полар, студозаштитен, дишечки со патент. Материјал: 100% полиестер, 280 гр/м2. Големини: S-3XL.

KARELA дуксер 100% полиестер сив L

1210 ден со ДДВ
Високо квалитетен полар, студозаштитен, со патент закопчување. Материјал: 100% полиестер, 280 гр/м2 Големини: S-3xl Потекло: Чешка EN 342

KARELA дуксер 100% полиестер темно сина 1691 /

1490 ден со ДДВ
Високо квалитетен полар, студозаштитен, дишечки со патент.  Материјал: 100% полиестер, 280 гр/м2. Големини: S-3XL.

KARELA дуксер 100% полиестер црвен /

1490 ден со ДДВ
Високо квалитетен полар, студозаштитен, дишечки со патент. Материјал: 100% полиестер, 280 гр/м2. Големини: S-3XL.

KARELA дуксер 100% полиестер црн L

1490 ден со ДДВ
Високо квалитетен полар, студозаштитен, дишечки со патент. Материјал: 100% полиестер, 280 гр/м2. Големини: S-3XL.

Payper Florence Маица поло сo долг рaкав, кр. синa, 210гр. 000930-0021 /

1150 ден со ДДВ
Машка блуза со долги ракави со крагња, со 3 идентични копчиња, јака и манжентни, странични отвори за воздух, прикриено внатрешно

Payper Mistral+ Fатирана блуза, светло сива, 300гр. 000004-0001 /

1470 ден со ДДВ
Машки џемпер, со раглан ракави, дизајниран на V, шиење кај вратот.  Манжентните и долниот дел појачани.  МАТЕРИЈАЛ: 70% памук

PRISMA SWEATSHIRT со капа, сив/кр.син,100% ПЕ, /

2200 ден со ДДВ
Дуксер со два предни џебови и кaпa. Закопчување со патент. Материјал 100% полиестер.

REVOLT FLEECE Јакна, сивa/црна/петрол сина, JF-7183, STENSO /

2260 ден со ДДВ
Дуксер со еден џеб на градите, рефлектирачки елементи и детали за контраст. МАТЕРИЈАЛ: 100% полиестер, 350 гр/м2

THUNDER Зимска блуза 100% пол, 265гр. сива, DJ0179 /

1520 ден1560 ден со ДДВ
Зимска блуза од полар, затворање со патент.  МАТЕРИЈАЛ: 100% полиестер EN ISO 13688

TOURS Фатирана блуза – сив 301147 /

1120 ден со ДДВ
Фатирана блуза сo еластични манжетни. Материјал: памук / полиестер, 300 г/м2. Големини: S-3XL.

TOURS Фатирана блуза – темно сина 301144 /

1120 ден со ДДВ
Фатирана блуза со еластични манжетни. Материјал: памук / полиестер, 300 г/м2. Големини: S-3XL.

TOURS Фатирана блуза – црна 301146 /

1120 ден со ДДВ
Фатирана блуза со еластични манжетни. Материјал: памук / полиестер, 300 г/м2. Големини: S-3XL.

WELBURN Блуза од полар 150гр кралско сина 0301037640 /

890 ден1250 ден со ДДВ
Блуза од микрополар со антипилинг финиш, топла, дишечка а закопчувањето е со патент. Материјал: 100% полиестер, 150gr/m2. EN 342