AM0304

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

KARELA дуксер 100% полиестер сив /

1490 ден со ДДВ
Високо квалитетен полар, студозаштитен, дишечки со патент. Материјал: 100% полиестер, 280 гр/м2. Големини: S-3XL.

KARELA дуксер 100% полиестер сив L

1210 ден со ДДВ
Високо квалитетен полар, студозаштитен, со патент закопчување. Материјал: 100% полиестер, 280 гр/м2 Големини: S-3xl Потекло: Чешка EN 342