AM0305

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

KARELA дуксер 100% полиестер црвен /

1490 ден со ДДВ
Високо квалитетен полар, студозаштитен, дишечки со патент. Материјал: 100% полиестер, 280 гр/м2. Големини: S-3XL.