AN

Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 36 48 60

CHILL LEGGINGS топлозаштитни хеланки 235 гр 95/5 полиестер/спандеkc /L

1150 ден со ДДВ
Термозаштитна долна облека хеланки погодни за зимски услови и ниски температури. Материјал: 95% полиестер, 5% спандекс, 230 г/м2. Големини:S-3XL

CHILL T-SHIRT Термозаштитна маица 235гр 95/5 полиестер/спондекс /

1220 ден со ДДВ
Термо блуза, погодна за зимски услови и ниски температури. Ткаенина: 95% полиестер, 5% спандекс, 230 g/m2 ГОЛЕМИНА: S-3XL

LOVELL LONG JOHNS Термозаштитни хеланки /

1360 ден со ДДВ
Термозаштитни хеланки што ја абсорбираат влагата. Материјал:памук/еластан/вискоза EN 342

LOVELL T-SHIRT Термозаштитни маици /

1420 ден со ДДВ
Термозаштитна блуза со долги ракави изработена од комбинација на природни материјали, памук/еластин/вискоза. EN 342