AT2202

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PAROS Рефлектирачка јакна 3 во1, портокалова, JE3453 OR /

5000 ден со ДДВ
Високо видлива водоотпорна јакна со рефлектирачки елементи и капа во јаката. Водоотпорно, класа 3 и дишечко класа 1. Материјал: 100%