AT36

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

BN PILOT HV Јакна со две лица портокалово/црна 4174-HV /

3290 ден со ДДВ
Јакна до појас содве лица и 2 рефлектирачки траки. Ракавите се вадат и се прави елек. Материјал: памук/полиестер, 245гр/м2