AU01

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

STORMER Водозаштитно одело – Јакна со Панталони, зелена 1414-3 /

2250 ден со ДДВ
Водозаштитено одело, јакната е со големи џебови и капуљача. Панталоните се со ластик на половината. Материјал: полиестер, полиуретан, 3000мм воден

STORMER Водозаштитно одело – Јакна со Панталони, сина 1414-1 /

2250 ден со ДДВ
Водозаштитено одело, јакната е со големи џебови и капуљача. Панталоните се со ластик на половината. Материјал: полиестер, полиуретан, 3000мм воден