AV0501

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

MARCEL Туника сo краток рaкав П/ПЕ 160гр., бeлa/лила /

1100 ден со ДДВ
Туника со краток ракав, V-образно деколте, два џеба, шарени елементи. МАТЕРИЈАЛ: памук/ полиестер БОЈА: бело/лила, бело/сино, бело/зелено ГОЛЕМИНА: XS-3XL EN