AV0702

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

SINTIA Туника со краток ракав бело/бордо 140гр. П/ПЕ /

1360 ден со ДДВ
Туника со кратки ракави, два долни џебови, еден горен џеб, откопчувањето е со сокриени копчиња. Материјал: памук / полиестер, 160