AV0804

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

SIMONE Машки панталони П/ПЕ 160гр., т.синa /

900 ден со ДДВ
Машки панталони со два италијански џебови, еластични кај половината.  МАТЕРИЈАЛ: памук/полиестер, 160 гр./м2 БОЈА: т.сина  ГОЛЕМИНИ: XS-3XL EN