AV1202

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

BARISA Туника со краток ракав П/ПЕ 140гр црно/виолетово /

1320 ден со ДДВ
Женска туника по кратки ракави, три џебови, шарени елементи. Материјал: памук/полиестер, 160 гр./м2. Бои: црна/виолетова, црна/портокалова, бела/виолетова. EN 13688:2013