AV1303

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

BARISA Панталони долги П/ПЕ 160гр., т.розeви /

880 ден со ДДВ
Женски панталони со два италијански џебови, еластични на половината.  МАТЕРИЈАЛ: памук/полиестер, 160 гр./м2  БОЈА: бела, црна, т.розеви, т.виолетови, св.виолетови,