AV1308

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

BARISA Панталони долги ВИ/ПЕ 140гр., тeмно сини /

940 ден со ДДВ
Женски панталони со два италијански џебови, еластични на половината. МАТЕРИЈАЛ: памук/полиестер, 160 гр./м2 БОЈА: бела, црна, т.розеви, т.виолетови, св.виолетови, св.зелени,