AV24

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

M6 Женски мантил со долг ракав П/ПЕ 120 гр/м2 3060-B1 /

870 ден со ДДВ
Женски мантил по долги ракави, три џеба, затварање со копчиња. МАТЕРИЈАЛ: памук/полиестер, 120 гр./м2 Боја: бела ГОЛЕМИНА: 40-66  EN 13688:2013