AV26

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

X10 Туника со краток ракав 35/65 П/ПЕ сина /

1210 ден со ДДВ
Туника со кратки ракави, со еден џеб во горниот дел, и два џеба во долиот дел. Материјал: памук / полиестер.

X10 Туника со краток ракав 35/65п П/ПЕ бордо /

1210 ден со ДДВ
Женска туника со кратки ракави, три џебови, шарени елементи. Материјал: памук/полиестер, 160 гр./м2. Бои: црна/виолетова, црна/портокалова, бела/виолетова EN 13688:2013