AV2602

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

X10 Туника со краток ракав 35/65п П/ПЕ бордо /

1210 ден со ДДВ
Женска туника со кратки ракави, три џебови, шарени елементи. Материјал: памук/полиестер, 160 гр./м2. Бои: црна/виолетова, црна/портокалова, бела/виолетова EN 13688:2013