AV2603

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

X10 Туника со краток ракав 35/65 П/ПЕ сина /

1210 ден со ДДВ
Туника со кратки ракави, со еден џеб во горниот дел, и два џеба во долиот дел. Материјал: памук / полиестер.