AA010302

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PRISMA SOFTSHELL JACKET Јакна сива/црна/кр.сино JF9467 /

2370 ден со ДДВ
Водоотпорна Softshell јакна со рефлектирачки елементи.  ТПУ мембрана и воден столб 8000mm.  Материјал: 75D полиестер механички се протега /