AA010401

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PRISMA BIB PANTS Панталони Комбинезон кафено-црно/црвено W2167B /

2510 ден со ДДВ
Панталони полукомбинезон со мултифункционални џебови, сигнални елементи, и засилени коленици. Изработени од комбинација на памук/полиестер, 260 гр, 600 PE/OXFORD/PU. Големини: