AA0105

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

PRISMA SHORTS Кратки панталони сиво/црно/кр сино W2167K /

1490 ден со ДДВ
Работни кратки панталони со повеќенаменски џебови. МАТЕРИЈАЛ: памук/полиестер, 270 гр./м2, засилени делови: 600D PE/oxford/PU, ГОЛЕМИНА: 46-62 EN13688:201

PRISMA SHORTS Кратки панталони црно/црно/зелено W2167K /

1380 ден со ДДВ
Кратки работни панталони со мултифункционални џебови и засилени колена. Изработени од комбинација памук/полиестер, 270 g/m2. Големини: 46-62.