AA010501

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PRISMA SHORTS Кратки панталони црно/црно/зелено W2167K /

1380 ден со ДДВ
Кратки работни панталони со мултифункционални џебови и засилени колена. Изработени од комбинација памук/полиестер, 270 g/m2. Големини: 46-62.