AA010502

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PRISMA SHORTS Кратки панталони сиво/црно/кр сино W2167K /

1350 ден со ДДВ
Работни кратки панталони со повеќенаменски џебови. МАТЕРИЈАЛ: памук/полиестер, 270 гр./м2, засилени делови: 600D PE/oxford/PU, ГОЛЕМИНА: 46-62 EN13688:201