AA010601

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PRISMA SUMMER BIBPANTS Панталони полукомбинезон сиво/зелени П/ПЕ 190гр. W1129B /

1990 ден со ДДВ
Работнен полукомбинезон со рефлектирачки елементи.  Лесна Rip-stop ткаенина која осигурува комфор.  Изработени од комбиниран материјал: 65% полиестер / 35%