AA010901

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PRISMA SPANDEX TROUSERS Панталони сиво/црно/зелено S5345T /

2250 ден со ДДВ
Работни панталони сo функционални џебови, подсилени колена, рефлектирачки елементи. МАТЕРИЈАЛ: 62% памук, 35% полиестер, 3% спандекс, 270 гр./м²  600D PE/oxford/PU