AA020203

Прикажи 36 48 60

EMERTON RED TROUSERS Панталони црвени П/ПЕ /

1590 ден со ДДВ
Панталони со обемни џебови, засилени на колената со можност за поставување штитници за колена. Материјал: полиестер 65%/ памук 35%, 250