AA0203

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

EMERTON RED BIBPANTS Панталони комбинезон црвени П/ПЕ /

2080 ден со ДДВ
Работни панталони полукомбинезон со обемни џебови, засилени на колената со можност за поставување штитници за колена. Материјал: полиестер 65%/ памук

EMERTON Панталони комбинезон П/ПЕ 303869 /

1850 ден со ДДВ
Работни панталони полукомбинезон со обемни џебови, засилени на колената со можност за поставување штитници за колена. Изработени од полиестер 65%/