AA020305

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EMERTON Панталони комбинезон П/ПЕ 303869 /

1850 ден со ДДВ
Работни панталони полукомбинезон со обемни џебови, засилени на колената со можност за поставување штитници за колена. Изработени од полиестер 65%/