AA060101

Прикажи 36 48 60

DES-EMERTON Панталони 35%П / 65%ПЕ Oxford BE-01-003 /

1530 ден со ДДВ
Работни панталони со обемни џебови и појачани колена. Материјал: 20% памук/ 80% полиестер, 235гр/м2. Големини од 48-62.