AA0604

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

DES-EMERTON 2.0 Панталони /

1530 ден со ДДВ
Работни панталони со обемни џебови, појачани колена и ластик на половината.  Материјал: памук / полиестер, 235гр/м2. Големини од 46-66.