AA0905

Прикажи 36 48 60

DESMAN 5 Елек 3055 S2 П/ПЕ, 235 gr., портокалова гарн. /

1250 ден со ДДВ
Елек од брендот на Стенсо со мултифункционални џебови  Материјал: Памук / полиестер 235g / m2 Големини: 46-62  EN 13688