AA26

Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 36 48 60

ESTREMO BIBPANTS Панталони комбинезон 65ПЕ/35П,260 гр/м2,црно со бел шев, B888 /

1508 ден со ДДВ
Работен полукомбинезон со мултифункционални џебови, троен шев и засилени колена. Материјал: памук/полиестер 260гр./м2. Големини: 46-62.

ESTREMO JACKET Јакна од 65ПЕ/35П, 260 гр/м2, црно со бел шев, J888 /

994 ден со ДДВ
Работна јакна со мултифункционални џебови, еластични манжетни и рефлектирачки елементи. Материјал: памук/полиестер 260гр./м2. Големини: 46-62.

ESTREMO TROUSERS Панталони од 65ПЕ/35П, 260 гр/м2 црно со бел шев, T888 /

1124 ден со ДДВ
Работни панталони со мултифункционални џебови, троен шев и засилени колена. Материјал: памук/полиестер 260гр./м2. Големини: 46-62.