AA12

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

TORIN JACKET Јакна сива П/ПЕ 35/65 303879 /

1590 ден со ДДВ
Работна јакна со еластични манжетни и закопчување со патент и велкро. Материјал: памук / полиестер, 195гр м2. Големини: XS-3XL.

TORIN TROUSERS Панталони сиви 65/35 ПЕ/П /

1540 ден со ДДВ
Работни панталони со обемни џебови и засилени колена. Материјал: памук / полиестер, 195гр м2. Големини: XS-3XL.