AA1201

Прикажи 36 48 60

TORIN JACKET Јакна сива П/ПЕ 35/65 303879 /

1590 ден со ДДВ
Работна јакна со еластични манжетни и закопчување со патент и велкро. Материјал: памук / полиестер, 195гр м2. Големини: XS-3XL.