AA30

Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 36 48 60

COLLINS SUMMER Јакна од Ком П35/ПЕ65, 200гр.,сив /

1390 ден со ДДВ
Работна јакна со рефлектирачки ленти. Изработена од комбинација на памук и полиестер 35/65, 240 г / м2. Големини: 46 –

COLLINS SUMMER Панталони комбинезон од Ком П35/ПЕ65, 200гр.,сив /

1420 ден со ДДВ
Работни панталони полукомбинезон со рефлектирачки ленти, направени од памук и полиестер 35/65, 240 g/m2. Полукомбинезонот има два странични џебови, еден

COLLINS SUMMER Панталони од Ком П35/ПЕ65, 200гр.,сив /

1130 ден со ДДВ
Работни панталони со рефлектирачки ленти и ластик на половината, изработени од комбинација на памук и полиестер, 240 g / m2.