AA300101

Прикажи 36 48 60

COLLINS SUMMER Панталони од Ком П35/ПЕ65, 200гр.,сив /

1130 ден со ДДВ
Работни панталони со рефлектирачки ленти и ластик на половината, изработени од комбинација на памук и полиестер, 240 g / m2.