AA200101

Прикажи 36 48 60

PRIMO JACKET Јакна П/ПЕ 190гр/м2 J77 /

860 ден со ДДВ
Класично работно палто со манжетни на ракавите. Материјал: 35% памук, 65% полиестер, 195 гр/м2. Големини: 46-62.