AA31

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

TESLA JACKET Јакна црна/тегет 65%/35% полиестер/памук 245 гр/м2 /

1250 ден со ДДВ
Работна јакна со модерен крој и повеќефункционални џебови. Закопчувањето е со патент и копче. Материјал: 65%/35% полиестер/памук, 245gr/m2. Величина: 48-60.

TESLA TROUSERS Панталони црно/тегет 65%/35% памук/полиестер 245 гр/м2 /

880 ден со ДДВ
Работни панталони со модерен крој и функционални џебови.  Изработени од полиестер 65%/ памук 35%, 245 г/м2.  Големини од: 44-60.