AA21

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

PLUTON BIBPANTS Панталони комбинезон од 65% ПЕ и 35 % П, 190 гр. 20612 /

637 ден со ДДВ
Класични работни панталони со прерамки. Материјал: памук / полиестер., 195 гр. м2. Големини: S – 3XL.

PLUTON JACKET Јакна од 65%ПЕ и 35% П, 190 гр., 20512 /

578 ден со ДДВ
Класична работна јакна со класичен крој и закопчување со копчиња.  Материјал: ПП/ПЕ, 195 гр/м2. Големини: S-3XL.