AW1402

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

COOK Престилка П/ПЕ, бeлa

450 ден со ДДВ
Престилка изработена од комбинација на памук и полиестер,  со граден џеб и копче за прилагодување. 190г/м2   Боја на избор: