AB

Се прикажува 31 резултат

Прикажи 36 48 60

ASIMO BIB-PANTS Панталони комбинезон 100% П зелена В-002G /

1520 ден со ДДВ
Работен комбинезон со обемни џебови, рефлектирачки елементи и засилени колена. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини: 46-64.

ASIMO JACKET Работнa Јакна 100% П, зелена J-004G /

1220 ден со ДДВ
Работна јакна со обемни џебови и рефлектирачки елементи. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини:46-64.

ASIMO JACKET Работнa Јакна 100% П, сина J-004 /

1220 ден со ДДВ
Работна јакна со обемни џебови и рефлектирачки елементи. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини:44-64.

COLLINS SUMMER JACKET Јакна од 100% П, кр.сина/т.сина /

1590 ден со ДДВ
Работна јакна со рефлектирачки елементи. Изработена од 100% памук 240 гр/м2. Големини: 46-66.

COLLINS SUMMER Јакна од 100% П, сива /

1590 ден со ДДВ
Работна јакна со рефлектирачки елементи. Изработена од 100% памук 240 гр/м2. Големини: 46-66.

COLLINS SUMMER Панталони комбинезон од 100% П, кр.сина-т.сина /

1670 ден со ДДВ
Работен полукомбинезон со рефлектирачки елементи. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини: 46-66.

COLLINS SUMMER Панталони комбинезон од 100% П, сив /

1670 ден со ДДВ
Работнен полукомбинезон со рефлектирачки елементи. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини: 46-66.

COLLINS SUMMER Панталони од 100% П, кр.сино / т.сино /

1340 ден со ДДВ
Работни панталони со рефлектирачки елементи. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини: 46-66.

COLLINS SUMMER Панталони од 100% П, сив 2019/12 /

1340 ден11340 ден со ДДВ
Работни панталони со рефлектирачки елементи. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини: 46-66.

DIADORA PANT STONE 5PKT Деним панталони сини 170750-C6206 /

3480 ден3900 ден со ДДВ
Деним панталони со италијански рез. Материјал: Деним 98% памук, 2% полиестер. Големини: 28-38.

DIADORA PANT STONE 5PKT Деним панталони црни 170750-C6208 /

3900 ден со ДДВ
Деним панталони со италијански рез. Материјал: Деним 98% памук, 2% полиестер. Големини: 28-38.

DIADORA PANT STONE PLUS CUFF Деним Панталони со манжетна црни 170751-C6208 /

3550 ден со ДДВ
Деним панталони од памук и еластин. Подлошки за колената и ергономски пресеци. Со инструментален џеб и држач за чекан. Големини:

DIADORA PANT STONE PLUS Деним Панталони сини 170752-C6207 /

4150 ден со ДДВ
Деним панталони изработени од 98% памук и 2% еластин. Засечени кај колената, со прстен за чекан и контрасни елементи. Големини:

DIADORA PANT TRAIL Водоодбивни Панталони сиво/црно 170694-75070 /

4620 ден со ДДВ
Водоодбојни панталони со рефлектирачки елементи. Долниот дел од панталоните се отстранува со патент. Материјал: водоодбојна ткаенина, полиестер, еластин, 210гр./м2. Големини:

L1 Панталони комбинезон и Јакна 3004/02 – C3 /

1280 ден со ДДВ
Летен работен комплет – јакна и панталони полукомбинезон. Јакната е со еластични манжетни. Полукомбинезонот е со регулирачки прерамки. Материјал: 100%

L1 Панталони комбинезон и Јакна 3004/02 – G15 жолта гарн. /

1280 ден со ДДВ
Летен работен комплет – јакна и панталони полукомбинезон. Јакната е со еластични манжетни. Полукомбинезонот е со регулирачки прерамки. Материјал: 100%

L1 Панталони комбинезон и Јакна 3004/02 – R1 /

1280 ден со ДДВ
Летен работен комплет – јакна и панталони полукомбинезон. Јакната е со еластични манжетни. Полукомбинезонот е со регулирачки прерамки. Материјал: 100%

Payper San Francisco lady женски панталони 001207 – 0377 /

1760 ден со ДДВ
Женски панталони со 5 џеба, џебови со повеќе функции и рефлектирачка лента. Материјал: 72% деним, 26% полиестер, 2% еластин, 300г/м2.

Payper San Francisco машки панталони 001206 – 0377 /

1760 ден со ДДВ
Машки панталони со 5 џеба, закопчување со патент и копче. Троен шев од внатрешната страна. Материјал: 72% деним, 26% полиестер,

PLUTON BIBPANTS Панталони комбинезон од 100% памук 30612 /

1090 ден со ДДВ
Класичeн работен комбинезон прав крој, два горни џеба со капак. Материјал: 100% памук, 240 гр./м2. Големини: S – 3XL.

PLUTON JACKET Јакна од 100% памук, 30512 /

980 ден со ДДВ
Класична работна јакна со прав крој, два горни џеба со капак. Материјал: 100% памук, 240 гр./м2. Големини: S – 3XL.

STANMORE Јакна 100% памук 303165 /

2650 ден2830 ден со ДДВ
Работна јакна со мултифункционални џебови, рефлектирачки елементи и засилени лакти. Материјал: 100% памук, 275 г / м2. Големини: 46 –

STANMORE Панталони 100% памук 303185 /

2380 ден со ДДВ
Работни панталони со мултифункционални џебови, рефлектирачки елементи, и засилени колена со можност за поставување штитници . Направени од 100% памук,

STANMORE Панталони комбинезон 100% памук 303175 /

2860 ден3050 ден со ДДВ
Работен полукомбинезон со мултифункционални џебови, рефлектирачки елементи, и засилени колена со можност за поставување штитници. Направени од 100% памук, 275g