AB0101

Прикажи 36 48 60

STANMORE Јакна 100% памук 303165 /

2650 ден2830 ден со ДДВ
Работна јакна со мултифункционални џебови, рефлектирачки елементи и засилени лакти. Материјал: 100% памук, 275 г / м2. Големини: 46 –