AB040102

Прикажи 36 48 60

COLLINS SUMMER Јакна од 100% П, сива /

1590 ден со ДДВ
Работна јакна со рефлектирачки елементи. Изработена од 100% памук 240 гр/м2. Големини: 46-66.