AB040302

Прикажи 36 48 60

COLLINS SUMMER Панталони комбинезон од 100% П, сив /

1670 ден со ДДВ
Работнен полукомбинезон со рефлектирачки елементи. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини: 46-66.