AB050102

Прикажи 36 48 60

ASIMO JACKET Работнa Јакна 100% П, сина J-004 /

1220 ден со ДДВ
Работна јакна со обемни џебови и рефлектирачки елементи. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини:44-64.