AB050103

Прикажи 36 48 60

ASIMO JACKET Работнa Јакна 100% П, зелена J-004G /

1220 ден со ДДВ
Работна јакна со обемни џебови и рефлектирачки елементи. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини:46-64.