AB19

Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 36 48 60

DIADORA PANT STONE 5PKT Деним панталони сини 170750-C6206 /

3480 ден3900 ден со ДДВ
Деним панталони со италијански рез. Материјал: Деним 98% памук, 2% полиестер. Големини: 28-38.

DIADORA PANT STONE 5PKT Деним панталони црни 170750-C6208 /

3900 ден со ДДВ
Деним панталони со италијански рез. Материјал: Деним 98% памук, 2% полиестер. Големини: 28-38.

DIADORA PANT STONE PLUS CUFF Деним Панталони со манжетна црни 170751-C6208 /

3550 ден со ДДВ
Деним панталони од памук и еластин. Подлошки за колената и ергономски пресеци. Со инструментален џеб и држач за чекан. Големини:

DIADORA PANT STONE PLUS Деним Панталони сини 170752-C6207 /

4150 ден со ДДВ
Деним панталони изработени од 98% памук и 2% еластин. Засечени кај колената, со прстен за чекан и контрасни елементи. Големини:

DIADORA PANT TRAIL Водоодбивни Панталони сиво/црно 170694-75070 /

4620 ден со ДДВ
Водоодбојни панталони со рефлектирачки елементи. Долниот дел од панталоните се отстранува со патент. Материјал: водоодбојна ткаенина, полиестер, еластин, 210гр./м2. Големини: