AB1907

Прикажи 36 48 60

DIADORA PANT TRAIL Водоодбивни Панталони сиво/црно 170694-75070 /

4620 ден со ДДВ
Водоодбојни панталони со рефлектирачки елементи. Долниот дел од панталоните се отстранува со патент. Материјал: водоодбојна ткаенина, полиестер, еластин, 210гр./м2. Големини: