AB190302

Прикажи 36 48 60

DIADORA PANT STONE 5PKT Деним панталони црни 170750-C6208 /

3900 ден со ДДВ
Деним панталони со италијански рез. Материјал: Деним 98% памук, 2% полиестер. Големини: 28-38.