AB2001

Прикажи 36 48 60

Payper San Francisco lady женски панталони 001207 – 0377 /

1760 ден со ДДВ
Женски панталони со 5 џеба, џебови со повеќе функции и рефлектирачка лента. Материјал: 72% деним, 26% полиестер, 2% еластин, 300г/м2.