AX02

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

BONE CAP Капа со стреа за еднократна употреба, 100бр,/пак, бело 304404

580 ден со ДДВ
Боне за еднократна употреба Материјал: полипропилен Гоелемини: UNI број во кутија: 100

BONE Капа за еднократна употреба,100бр/пак, бело /

330 ден со ДДВ
Боне за еднократна употреба Материјал: не-ткаен пропилен Големина: UNI Број во пакет: 100 парчиња Бои: Бела-2002; Плава-2001